Neden Biz ?

Neden Biz ?

Gebze Nakliyat, firması olarak bizleri tercih etmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Sizlere bu makalemizde bizleri diğer firmalardan ayıran tüm özellikleri açıklayacak, aynı zaman da hizmet faktörlerini de ileteceğiz. Nitelik olarak bir sınıf ön de olmayı başarmış şirketimiz, yine sizler için yaptığı yeniliklerin, indirimlerin ve fırsatların da detayına varacaktır. Hizmet için çalışmak, başarı için de üretmek gerekir. Bizler bu saydığımız tüm yapıya ve tüm özelliklere sahibiz. Bu yüzden en iyisi için yine sizler ile beraberiz.

Neden Biz?

Bizleri tercih konusunda önde tutmanızı gerektirecek birçok sebep bulunur. Bu sebepleri sizlere madde halinde iletiyoruz. Bizlerden aldığınız destekler ve hizmetleri şirketimiz öncülüğünde Türkiye' nin 81 ili için isteyebilirsiniz. Dar veya sayılı bir hizmet unsurlarımız yoktur. Bu yüzden diledğiniz zaman bizlerden çalışmalar alabilir, farkımızı görebilirsiniz.

Gebze Nakliyat, Nitelikleri:

 1. Araçlarımız tam donanımlı ve günü birlik yüklerinizi teslim eder.Gebze Nakliyat, Neden Biz?
 2. Yüklerinizi adresinizden alır, yeni adreslerinize teslim ederiz.
 3. Araçlarımız kapalı, açık ve kayar perde olacak şekilde sizin talebinize göre ayarlanır.
 4. Gebze ve Darıca olarak iki tür garajımız bulunur.
 5. Hafta içi ve hafta sonu bizlerden araç talep etmeniz mümkündür.
 6. 7/24 Canlı destek alabileceğiniz, müşteri temsilcilerimiz ekiplerimizde mevcuttur.
 7. Projeli işleriniz mühendislerimiz tarafından dizayn edilir.
 8. Yükleriniz bir koliden, bir gemiye kadar hepsi itina ile taşınr.
 9. Tüm yükleriniz anlaşmalı sigorta şirketlerimiz tarafından sigorta edilir.
 10. Gebze Nakliyat, fiyatları sabittir. Ekstra bir ücret eklenmez veya talep edilmez.
 11. Şehir içi gönderimlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
 12. Şehirler arası gönderimlerinizi ise maksimum 2 iş gününde teslim ediyoruz.
Şirketimizi diğer firmlardan ayırabilecek 12 niteliği sizler ile paylaştık. Yukarıda okuduğunuz tüm özellikleri bir firma da toplu olarak görebilirseniz, doğru firma da olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu yüzden sizlere içimiz rahat bir şekilde diyebiliyoruz ki bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bizi diğerlerinden ayıracak bir çok nitelik ve özelliklerimiz mevcuttur. 

Her firma tercih edilmek için sınırsız sayıda sponsor, reklam kullanır. Bu reklamların içerisinde de abartılı durumlar söz konusudur. Olmayan hizmetler, yapılmayan taşımacılık sistemleri kısacası sadece göz boyarlar. Tercih ettiğiniz zaman yada telefondan ben reklam da ki şu aracı talep etmek istiyorum, dedğiniz zaman alacağınız tepkiyi merak ediyoruz. Yada biz bir tahmin yürütelim. Bu bizim reklam aracımız, reklam çekimlerinde kullanıyoruz, sizlere farklı bir araç  verelim. Bu bir örnekti, denk gelmeniz ise olağan bir durumdur.

Firmamız ile sorunsuz ve 12 özellik ile taşımanız artık çok kolay, yapacağınız tek bir işlem var. Çağrı merkez numaralarımızı tuşlayarak bizlere ulaşmaktır. Gerisi mi? Gerisini siz hiç merak etmeyin, emin ellerdesiniz.

Bilgi talep formu