İndirimli Nakliye Hizmetleri

İndirimli Nakliye Hizmetleri

Şirketimiz Gebze Nakliyat, firmalarının indirimli ve güncel bir hizmet sunduğu bölge geneli tarafından bilinmektedir. Bizler sektöre ilk girdiğimiz günden bu zamana kadar tüm ezberleri bozduk. Tüm bilinenleri değiştirdik. Taşımacılık alanına farklılıkar yeni eklentiler kattık ve daha ulaşılması kolay ve hızlı ve güvenceli oldu. Bunu şirket olarak başarmanın mutluluğu ve motivesi içerisinde yeni çalışmalara da adımlar atıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetler ve sektöre sağladığımız katkı sadece bizler için değil, tüm sektör firmaları için gerekli adımlardır. 

Gebze Nakliyat, sizlere hem sunduğu nakliye hizmetlerini hem de bu nakliye hizmetleri ile beraber indirim ve kampanyaları bahsedecektir. Sektördeki en büyük rolün hız olması bunun ile birlikte de güvenin yardımcı olduğu bu iki özelliği de sunabilen firmaların az olduğu gözlenmektedir. Bizler tüm özellikleri şirketimiz çatısı altında topluyor ve sizlere öyle sunuyoruz. İndirimli ve kampanyalı çalışma ve taşımacılıklarımızın tümü sizlerin hem komple hem de parsiyel yüklerini kapsamaktadır. Hem gidiş araçlarını hem de dönüş araçlarını kapsamaktadır.

İndirimli Nakliye Hizmetleri

Şirketlerimizden indirimli nakliye hizmetleri almak istiyorsanız, masrafları azaltmak hatta yarı yarıya indirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek bir işlem vardır. Çağrı merkezlerimize sözlü imza bırakarak hemen kampayamızdan faydalanır, hale geliyorsunuz. İşlemler bu kadar basit olmaktadır. İmzaya vakit kaybına ve can sıkacak dosya ve evraklara gerek yoktur. Firma olarak son teknolojiden faydalanıyor, bunu sektörümüze ve nakliye hizmetlerine yansıtıyor. Sizlere ne kolay ve erişimi düzgün bir halde takdim ediyoruz. 

GEBZE NAKLİYATKurumsal şirketimiz geçen seneye oranla bu sene daha fazla kampanya ve daha fazla indirimler olacağını belirtmektedir. Haziran veya Ağustos ayı itibari ile başlayacak ve tüm seneyi kapsayacaktır. 2018 Yılı içinde tüm yüklerinizi %40 indirimler ile taşıyabileceksiniz. Bunun fırsatını Gebze Nakliyat, olarak sizlere sunuyoruz. Sizler için tüm kolaylık ve tüm imkanları ayağınıza kadar getirdik ve ulaşımınız için 7 aktif numara bıraktık. Bu numaralar aracılığı ile bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Herşey sizin daha kaliteli hizmet alabilmeniz açısından geliştirilmiştir. Gelişimi tamamlanan hizmetlerin büyük bir kısmı şuan hizmet almaktadır ve faaliyet görmektedir. Hem de piyasa fiyatlarına bu nakliyelerin işlevi gerçekleşmektedir. Herhangi bir ekstra ücret yok, talep yok ve sadece sabit fiyatlar vardır. Sabit fiyatlara ve kampanya gününde de şirketimizden indirimler almak istiyorsanız sayfalarımızı takip edebilir veya müşteri temsilcilerimiz ile irtibat halinde olabilirsiniz. Sizlere her kolaylığı sağlayan firmamız, bilgi verme konusunda da elinden geleni yapacaktır.

Gebze Nakliyat, firması Kocaeli ilinde Marmara Nakliyeciler Terminal konumunda yer almaktadır. Bir diğer ofisleri ise Darıca ilçesinde yer almaktadır. İsteyen müşterilerimiz garajlarımıza isteyen müşterilerimiz ise merkezi ofislerimize ziyaretlere gelebilirler. Bunun için randevuya gerek yoktur. Aramanız ve bildirmeniz yeterlidir. Sizin için farklılık gösterdiğimiz özen ve emek verdiğimiz tüm hizmetler artık piyasadadır. Seçim yine sizdedir. 

Bilgi talep formu