Kalite

Kalite

Kalite firma olarak ilkemiz olmaktadır. Başarıya giden yollardan en önemlisi de budur. Sağladığınız hizmetin kaliteli ve seviyeli olmasıdır. Sıradan olmayı geçiyoruz, en iyisi olmayı da geçiyoruz. Bir sektör de yerimiz var ise en iyisi olmaya hazırlanıyoruz. Firma bünyesi olarak sıradan olmayı, geçici olmayı ve orta seviye de bir hizmet sunmayı kabul etmiyoruz. En iyisi olmak, en güçlüsü ve en yapılı firma olmak istiyoruz. Bunun çalışmalarımız ve deneyimlerimiz ile ortaya koyuyoruz. Görebileceğiniz üzere şirketimiz artık kaliteli hizmetlerin adresi olarak gösterilmektedir.

Gebze Nakliyat - KaliteKaliteli hizmeti müşterilerine değer veren firmalar sunabilir. Sıradan firmalar veya köklü firmalar bile sıradan hizmetler sunabilir. Kaliteli bir hizmet için yıllık veya eski bir firma olmanıza gerek yoktur. Müşterinize ve müşterilerinize değerler veriyorsanız bu size zaten kaliteli bir hizmet sunmanın kapılarını açacaktır.  Bunun için ilk şart tecrübeli, deneyimli kadrolar ve müşterilerinize değer vermeniz gerekiyor. Değer ve önem her işin başında gelen iki önemli ilkedir. İlkelerinize sadık, vizyonunuz ile sabit hizmetler sunmayı başarırsanız, işte o zaman kurumsal bir firma olmanın gereğini taşımış ve yapmış olursunuz. Kurumsallık sadece belgeler ile resmileştirilmiş evraklar ile olacak işler değildir. Elbette gerekli dosyalar ve adımlardır. Bunlar olmadan bir firma olduk demeniz mümkün değildir. Bunlar olmadan yapılan işler de kaçak iş olarak görünür ve yasal takibe alınırsınız. Öncelik evraklarını bittikten sonra kalite için kaliteli ekipler bulundurmanız gerekiyor. Kaliteli ekipler kaliteyi, tecrübesiz ekipler ise sorunlu hizmet çıkarır. Bunu bilmek için nakliyat ve taşıma sektöründe olmanıza gerek yoktur. Bu her sektör için aynı anlama gelen bir kavramdır. Belgelenmiş resmileşmiş evrakların yanı sıra müşterilerinize sıcak kanlı, ılımlı ve şeffaf hizmetler ile yaklaşmanız lazımdır. Bir hizmeti sunarken önce açıklayıp, sonra yönlendirmeniz gerekebillir. Bu sektör içindeki tüm nakliyat firmalarının görevidir.

Gebze Nakliyat, Kalite Sunar

Kaliteli taşımacılığın adresi olarak bilinen şirketimiz Gebze Nakliyat, ezberleri bozmaya, alışkanlıkları değiştirmeye devam ediyor. Bu zamana kadar müşteriler yükleri ortak bir noktaya getirip, nakliye firmasına öyle teslim ediyordu. Firmamız ile bu anlayış değişti. Bizler yüklerinizi adreslerinizden alıyor, yeni adreslerinde kapınıza kadar götürüyoruz. Olması gereken hizmet modeli şirketimizin yaptığı gibidir.

Nakliyat firmaları ile birlikte açtığımız nakliyat şubeleri bulunur. Bu şubeler hızlı araç tedarikleri için tercih edilir. Kocaeli ilinde 2 adet şubemiz bulunur. Bu şubelerimiz Türkiye geneli yük taşıma işlemine tam 25 yıl önce giriş yaptı ve sektör de ki yerini hala zirve de koruyor. Bizleri yıllardır zirve de tutan, işimize motive eden, projeleri hızlı tamamlamamızda destekçi olan birilleri var, bu bireyler sizler ve sizlerin memnuniyetleridir. Firmamız nakliye konusunda kaliteyi ilk günden bu zamana kadar sunmasaydı veya bunu başaramasaydı bizler bu sektör de durmaz, bırakırdık. Kurulduğumuz ilk günden beri sektörümüzün en iyi nakliye firması olmayı başardıysak bunu devam ettirmekte yine şirketçe görevimizdir.

Nakliyat, nakliyat taşımacılığı sektör de ne kadar terim var ise şirket olarak bunları sizlere sunmaya hazırız. Bizler ile yapacağınız tüm taşımacılık işlerinin ardından sizlere sunduğumuz nakliye puanları ile ikinci ve üçüncü nakliyelerinizde indirimler ve fırsatlar kazanacaksınız. Bun fırsatlar sizlere kampanya olarak geri dönecektir. 

Bilgi talep formu