Nakliye Şubeleri

Nakliye Şubeleri

Gebze Nakliyat, firması Türkiye geneli üzerinde sınırsız sayı da nakliye şubesi açmaya devam ediyor. Bu nakliye şubelerinin temel bir hedefi ve bir amacı vardır. Hızlı bir taşımacılık deneyimi ve anlık araç takip seviyesini üst noktalara taşımaktır. Belli bir sayı da yada belli bir ölçü de olmayan hizmetlerimiz kalitesi ve yapılandırmaları ile 81 il tarafından tercih edilmektedir. En çok müşterilerimizin olduğu Ankara iline günlük ortalama 26 araç yönlendirmesi yapıyoruz. Sürekli bir geri dönüşüm halinde olan araçlarımız aynı gün yüklüyor, ertesi güne tekrar o noktadan yük yükleyip ilçemize giriş yapıyor.

Gebze Nakliyat, Nakliye ŞubeleriNakliye şubeleri yüklerinizi yerinde kontrol eder, sizlere fiyatlandırma yapar ve yüklerinizi taşır. Taşımacılık adına ne kadar ekipman var ise hepsine sahip olan yönetmeliğimiz sizlerden aldığı talepler ve istekler doğrultusunda işine yön vermeye devam ediyor. Hızlı ve gelişimli bir yapıya sahip olan firmalarımız küçükten büyüğe ne kadar yükleriniz var ise hepsini taşımasını beceriyor ve sizlerden becerdiğimiz her iş için %100 memnuniyet alıyoruz. Bu memnuniyet oranı ise bizleri işlerimiz de daha motive ediyor. Hızlı, güvenilir, titiz ve dikkatli bir taşımacılık denilince ilk akıllara firmamız geliyor ise istikametimiz ve yolumuz doğru demektir. Yıllardır çizgimiz hiç değişmedi, hizmet anlayışımız hiç değişmedi hep belli bir istikamette ve belli bir vizyon ile ilerledik yolumuzda bizleri başarıya götüren en büyük temel faktör de tahminlerimiz üzere budur. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, isteklerini ve taleplerini düşündük. Bu yön de hizmetlere ve gelişimlere yön verdik. Çalıştığımız ve aktif tuttuğumuz her hizmet için memnuniyet oranını yüksek belirledik. Şimdi ise konumumuz ve nakliye firmaları arasında en iyi derecedeyiz.

İlk olarak nakliyat firmamızın açılışını Kocaeli ili Gebze ilçesinde gerçekleştirdik. Aldığımız yoğun talepler sonrası Türkiye geneline yayılmaya başladık. 81 İlin şuan 56 ili ve tüm ilçeleri dahil şube ve garajlarımız bulunur. Bu istatisk doğrultusunda nerede olursanız olun, kurumsal şirketimiz sizlere 15 dakika içerisinde aracınızı yönlendiriyor olacaktır.

Başarılı bir hizmet ve kalilteli deneyimler için çok çalışmak ve çok emek harcamak gerekir. Bizler de Gebze Nakliyat, şirketi olarak bunu başardığımızın inancı içerisindeyiz. Bizlerden daha fazla beklentiniz, daha fazla hizmet talepleriniz var ise ulaşın ve iletin, geriye kalan tüm etkenleri ve yol çizim projelerini taşıma firması ve aynı zaman da en iyi nakliye firması olan şirketimize bırakın. Bizler sizler için her gün en iyisini uyguluyor, en iyi şekilde taşıyoruz.

Bilgi talep formu