PROJE TAŞIMACILIĞI

Proje Yük Taşımacılığı

Gebze Nakliyat, kurumsal şirketleri sizler için sadece yük taşımacılığı kamyonet, kamyon veya kısaca ne kadar araç var ise bunların yönlendirmesini yapmıyor, işinizin başına geçiyor ve planlamasını yapıyor. Bu planlama genellikle fabrika yükleriniz, ağır nakliyat, yükleriniz geniş nakliyat, yükleriniz, gemi taşımacılığı, kısaca ağır, geniş, uzun yükleriniz için uygulanır. İşlem sırası ise, sizler şirketimize ulaştıktan sonra bizlere yükler hakkında bilgi veriyorsunuz. Bu yük gemi yada ağır bir malzeme olduğunu varsayıyoruz. Bizlere yük hakkında bilgi verdikten sonra bizler sizlere bu taşımacılık hakkında bir proje çiziyoruz. Bu hizmetimizin genel adı ise budur.

Proje yük taşımacılığı, hizmetinin ilk adımları bu şekilde atılır. Gebze nakliyat, kurumsal şirketimiz yine böyle hizmeti üstlenir, sorumlulukları alır ve sizlere sunar. Çizim işi şirketimizin kadrosuna dahil olan bir mühendis tarafından çizilir. Bu alan da uzman, kaliteli bir departman olan mühendislik ofisimiz, bu işler için çok proje çizdi ve tüm projeleri başarı ile tamamladı. Bizler de mühendislerimizden aldığımız projeleri sizlere şu erişimler aracılığı ile iletiyoruz;

  • Mail
  • WhatsApp
  • Sms Multimedia
  • BiP
  • Linkedin

Gebze Nakliyat, yukarıda ki erişim ağları ile sizlere hizmetin kolaylıklarını sağlamaktadır. Projeler yukarıda ki etkileşim ağları ile sizlere iletilir veya ofislerimize gelerek, bizleri davet ederek de yüz yüze projelerinizi aktarabiliriz. Örnek vererek devam ediyoruz eski çalışmalarımızdan, bu yük toplam 100 ton ağırlığındadır. Parça parça bir yük ve makinaları olduğu için de bu yükü tırlar ile taşıyacağız. Toplam 4 adet tır ile yükünüzü yeni adreslerinize eriştireceğiz. Escort araçlarımız yolda öncülük yapacak, yükleriniz de bu hassasiyet ile korunaklı, sigortalı bir şekilde taşınacak, sizleri bu konu da temin ederim. Yük içerisinde parça yükler, parça makinalar olduğu için tırlar ile kaldırıyoruz. Sabit tam bir yük olmuş olsaydı, bizler de lowbed araçlar yönlendirir, bu şekilde taşınmasını yapardık.

Gebze Nakliyat, firması sizlere proje taşımacılığı hakkında detaylı bilgi verdi. Bu bilgiler yeterli değil, daha fazlası olabilir veya yeterli bilgiler, herşey için teşekkür ederiz, derseniz yorum yapmanızı, bizlere ulaşmanızı isteriz...

Yapılan hizmet, size verilen değeri gösterir. Gebze Nakliyat ile Proje Taşımacılığı ile sizlere verilen değerlere sahip olabilirsiniz.!

Bilgi talep formu