GEBZE NAKLİYAT

Gebze Nakliyat

GEBZE NAKLİYAT

Gebze Nakliyat, profesyonel ve kurumsal kimliği ile Türkiye' nin 81 iline araç tedarik edebilen ve tüm hizmetleri için %98 müşteri memnuniyeti sunabilen tek kurumsal şahıs firmasıdır. Üst düzey çalışmaları, yaptırımları ve kaliteli yönlendirmeleri ile kısa süre de mükemmel bir hizmetin kapısını açmaktadır. Hızlı ve titiz çalışmalarımız bizi 2016 ve 2017 yıllarında lider konumda tutmak için yeterli sebep olmuştur. Bizler bunlar ile yetinmedik, daha fazla güç, daha fazla enerji ve daha fazla hassasiyet ile işlerimize sarıldık. Kimselerin yapmayı düşünmediği hizmetleri bizler Gebze Nakliyat, farkı ile sizlere sunuyoruz.

2016 ve 2017 yıllarında şirketimiz Kocaeli bölgesinin en çok tercih edilen Nakliyat firması olmayı başarmıştır. Kaliteli ve hızlı yönlendirmeleri ile Türkiye için bir devri açan firmamız, tüm hizmetlerini sabit bir fiyat üzerinden sizlere sunar. Bu sunum sizler tarafından beğeniler ile karşılanır, yorumlanır ve takdir edilir. Bu yüzden sitelerimizin en alt kısmına yorum butonu bırakırız. Bu buton aracılığı ile sizlerden fikirler, öneriler ve yorumlar bekleriz. Bizlere yapılan yorumların geçersiz olduğunu, vakit kaybı olduğunu ve boşa olduğunu düşünmeyiniz. Bizler bir müşterimizin sayfamızın altına yorum bırakması sebebi ile yeni bir projeye başladık. Bu projemiz tamamen müşteri fikridir. Sizler de bizlerin yeni bir adım atması için, yeni bir projeye başlaması için bir fikre sahip olabilir ve bizleri yönlendirebilirsiniz. Sizlerin de bir proje de neden katkısı olmasın ki? Bizler sizlerden gelen her durumu, her öneriyi beğendik ve değerlendirdik. Bundan sonra da bizlere yeni bir hizmet basamakları oluşturabilir, hizmet alabilirsiniz. Kendi beklediğiniz hizmetin hayalini bizlere iletiyorsunuz, bizler de gerçekleştirip sizlere takdim ediyoruz.

Gebze Nakliyat, firmalar arasında sizlere en çok destek sağlayan, tüm indirimleri fırsatları sizlere sunan, kurumsal firmadır. Gebze merkezli yönlendirmelerimiz ile elimizden gelen hizmetinde sizlere fazlasını sunmaktayız. Yapmanız gereken tek bir işlem vardır, oda çağrı merkezlerimiz aracılığı ile bizlere ulaşmaktır.

Gebze Nakliyat - İndirim ve Kampanyalar

Gebze Nakliyat, firmaları arasından sizlere en çok indirim ve kampanya düzenleyen kurumsal firma modelidir. Sizlere hem Gebze, hem şehir içi hemde şehirler arası yük taşımacılığı, araç taleplerinde araçlar veriyor ve bu araçlar içinde sizlere indirim ve kampanyalar sunuyor. 2017 ve 2016 yıllında en çok indirim düzenleyen şirketimiz 106 gün ile lider konumda yer aldı. Bu sayıyı 2018 yılı itibari ile iki katına çıkarmayı hedefliyoruz.

Firma olarak hedefimiz sizlere en çok kampanya ve indirim düzenleyen hizmet şirketleri arasında liderliğimizi korumaktır. Başarılı bir grafik ve tabloya sahip olan şirketimiz Gebze Nakliyat, yönlendirmeleri ve hizmetleri ile de bu senin zirvesinde yer almak istiyor. Çalışmalarına şimdiden başlayan şirketimiz, sizlerden aldığı beğeniler ile sıralamasında konumunu korumak istemektedir. Şirketimizin vizyonları arasında ve katkısı alanında ki konumu ise son teknolojiden her zaman ve ilk faydalanır. Bu teknoloji uyarlamalarını hemen sektöre çevirir ve bunu nakliyat üzerine dizayn eder. Gebze nakliyat, kasa içlerine bıraktığı kameralar ile yüklerinizden sizlere canlı ekranlar paylaşıyor veya direk programımızı size veriyoruz, sizler de yükler teslim edilene kadar ekranlardan canlı takip edebilirsiniz.

Gebze nakliyat, hem indirim, hem de kampanyalarını sizler için gün sayısını artırıyor ve imkanlarını da sizler için Türkiye' nin geneline yayıyoruz. Google aracılığı ile sizlere ilettiğimiz web sayfalarımız + puan verecek ve bizleri ilk sıra da rahat görebileceksiniz. 

Bilgi talep formu