Güvenilirlik

Güvenilirlik

Güvenilir olmak her firmanın istediği temel noktalardan bir tanesidir. Her firma en iyisi aynı zaman da en güvenilir firma yapısına sahip olmak ister. Güven konusunda millet olarak biraz zayıfız. Aslında zayıf değil, biraz tedbirliyiz hepsi bu. Bu zamana kadar eminim ki hepimizin başına gelmiştir. Farklı nakliye firmaları sizlere farklı farklı sorunlar yaşattı. Kimi yükünüze hasar verdi, kimi zamanında teslim etmedi, kimi de nakliyeden sonra fiyat artırdı. Bunlar piyasa da ki verimsiz firmaların güncel hatalarıdır. Bu tür firmalar ile bir defa çalışıyorsunuz, ikinci defa siz isteseniz bu firmalar sizlere araç veremiyor. Neden mi? Sizlere yaşattıkları ilk olumsuzluk nedeni ile bu sefer sizin hamle yapmadınızda çekindikleri için geri adım atıyorlar. Sektör için de böyle vasıfsız firmaların bulunmasından utanç duyuyoruz.

Gebze Nakliyat - GüvenGüvenilir olmak işin farklı bir boyutudur. Bir yanlış yapsanız dahi karşınızdaki firma size güveniyordur ve mutlaka yine farklı bir nakliye işinde sizi arayacaktır. Biliyor ki bu firmanın ilk hatası ve istisnadır. Hemen ilk hatanızda sizi terk etmiyor, çünkü size güveniyor. Bir de ilk taşımacılık yapacağınız firma ilk işinden hata yapıyor. İster istemez içinize bir şüphe doğuyor ve bir daha bu nakliye firmasını tercih etmiyorsunuz. Gerçek hayatta olan faaliyetler de tıpkı örneklerdeki gibidir. Size güveniliyorsa başarabilirsiniz, güven kazanan bir firma değilseniz yerinizde sayabilirsiniz. Bu yüzden birilerinin güvenini kazanmak istiyorsanız, önce elinizen geleninde fazlasını hizmet olarak sunmanız gerekir. İlk hedef geniş müşteri kitlesinden de önce güven profili sağlamaktır. Biz firma olarak bunu araçlarımızdan başlattık, siz nereden başlamak isterseniz oradan başayabilirsiniz. Bizlerden araç isteyen müşterilerimize araç tedarik ediyoruz. Araçlarımız tam donanımlı ve titiz araçlar olunca hali ile müşterilerimizinde içi rahat oluyor ve herhangi bir sorun ile karşılaşmıyor. İlk güven noktamız bu yüzden araçlarımızdır. İkinci nokta ise hizmet noktalarımız yani sevk bölgelerimiz ve bu bölgelere teslimat süremizdir. Hizmetiniz sabit ve düzenli ise bu da güven kazanmanız da büyük bir etken olabilir. Sürekli değişen hizmet kaliteli de olsa güven vermez ama üst düzey bir hizmeti sabitlerseniz o zaman birşeyler elde edebilirsiniz. 

Sabit ve düzenli hizmetler vizyon ve proflilinzde mutlaka yer almalıdır. Nakliyat ve nakliye taşımacılık işleri için de bu düzenli sistemler ve ekipler mutlaka olmalıdır. Müşterilerinize yükünüzü kusursuz ve zamanında teslim edeceğinin garantisini vermeniz gerekir. Sözünüzü tuttuğunuzu hizmetler ile de gösterdiğiniz zaman bir noktaya vardınız diyebiliriz. 26.03.2018 tarihli makalemizin özü 25 yıl öncesine değinmektedir. 25 Yıldır burada bu konumdayız, hizmetlerimiz ise sabit ama günceldir. 

Gebze Nakliyat, firması ile bir çeyrek asırı geri de bıraktık. Dile kolay gelebilir ama tam  25 yılı geri de bıraktık. Zor zamanlar, teknolojinin kısır olduğu dönemler de bile sizlere beklediğiniz tüm hizmetleri sunmayı başardık. Hiçbir zaman pes etmedik ve yolumuza çıkan tüm engelleri ortadan kaldırdık. Siz hizmet olarak ne istediyseniz bizler de kurumsal bir şirket olarak bunu yerine getirdik. Herşey istediğiniz gibi firmamız tarafından gerçekleştirildi. Bizler sizlere hem insan kaynakları konusunda hemde araç talep konusunda yardımcı olabilecek sayılı firmalar arasından geliyoruz. Geldiğimiz noktayı unutmuyor, bu denli çalışmalar sunuyor düşük en uygun fiyatlara nakliye taşımacılığı işinizi yapıyoruz. Sabit fiyatlar ile kaliteli taşımacılık artık sizin de hakkınız.

Bilgi talep formu