Vizyon

Vizyon

Tüm kurumsal firmalarda olması gereken duruş, çizgi ve profillerden bir tanesi de vizyondur. Vizyonu olmayan firmalar eksik, yarım ve düzensiz hizmetler sunarlar. Özgeçmiş ve geleceğe dair tüm yatırımların içerisinde bulunan bu hizmet kanalı tüm firmalar için olmazsa olmaz bir ağdır. Bunu web sitelerde sadece bir sayfa ayırarak değil, hizmetlerinizin tümüne yansıtarak yapmanız gerekir. Vizyonsuz hizmet, hizmet değil memnuniyetsizlik ve hizmet eksikliğidir. Vizyonlu hizmetler ise sizlere %100 müşteri memnuniyeti sunarken, aynı zaman da işlerinizde başarılı olmanın da yolunu açar. Bu yüzden tüm firma özellikle de kurumsal firmalar için vizyon çok önemli bir ilk unsurdur.

GEBZE NAKLİYAT VİZYON

Gebze Nakliyat, şirketimiz 1990 yılında Kocaeli ili Gebze ilçesinde kurulan kurumsal bir nakliyat firmasıdır. Geleceğe sağlam adımlarını hizmetleri ile göstermiş olan hizmetlerimiz, yardımları ve destekleri ile sizleri bir adım öteye taşımış ve nakliye alanında bir çığır açmıştır. Kuruluşumuzun ilk yapıldığı günden bugüne kadar diplomasi ve global evrensel anlayışımız ile sadece bir alana hizmeti değil, nerede ve ne kadar hizmet eksiği var ise onu tamamladık. Firma olarak vizyon duruşumuz budur ve bunu hiçbir zaman bozmadık.

GEBZE NAKLİYAT VİZYONSizlere bir firma için vizyonun öneminden bahsettik. Önemli olan hiçbir kural ve kaide firmamız tarafından es geçilemez ve hatta daha fazla özen ve kalite ile üzerinde durulur. İşimizi gerçek mana da çok seviyor ve bağlıyız. Sektörel değerlerimizi üst seviye de tutmak için nakliyat firmamız bu konu da üzerine düşen vazifeyi hakkıyla yerini getirdi ve yine de getirmeye devam ediyor. Şirket olarak belli bir duruşumuz, profilimiz ve bir hizmet anlayışımız vardır. Bu hizmet anlayışı 1990 yılında nasıl ise 2018 yılında da aynı olacak ve aynı olmaya da devam edecektir. Şirket olarak yaptırım olarak anlayışımız sabittir. Tek bir değişimi hizmetlere güncelleme aracılığı ile yaparız. 

Öncelikle nakliyat yüklerin taşıma işlerini yapan firmamız, sonraları tanındıkça daha fazla talep almaya başladı ve hatta ambar yükleri için arayanlar bile oldu. Bizler de ambar için arayanlara destek olamadık. Çünkü sıradan bir firma her işi yarım yapar. Bizler bir işi yapıyorsak en iyisini yapmak zorundayız. Bu yüzden bu zamana kadar böyle bir yükleme yapmadık. Farklı firmalara yönlendirmesini yaptık. Aldığımız yoğun talepler yıllar boyu devam edince artık bizler de bu işe girmenin vakti geldiğini anladık. Şirketimiz yeni duruşu ve yeni temel ismi ile 2018 vizyonunu güncelliyor. Gebze Nakliyat Ambarı, yeni tabela ve hizmet ismimizdir. Kurumsal ve tam belgelidir. Kurumsallığımız ve belgelerimiz sorgulanamaz, kendimizden bu kadar emin ve zindeyiz. Yapacağınız tüm nakliye veya ambar taşımacılığı şirketimiz tarafından son teknoloji unsurlarından yararlanılarak yapılmaktadır. Güncel ve seviyeli hizmetlerin adresi olan firmamız, artık 7 gün 24 saat sizlere araç gönderiyor, yüklerinizi taşıyor ve sigorta güvencesi ile içinizi rahatlatıyor. 

Güvenli ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız, iletişim kısmından bizlere ulaşabilir veya formu doldurarak da destek alabilirsiniz. 

Bilgi talep formu