%50 Nakliyat İndirim Fırsatı

%50 Nakliyat İndirim Fırsatı

Hizmetlerimizi tam kademeli bir şekilde sizlere sunarken sadece hizmetlerimizi yükseltmiyor, aynı zaman da sizlere fırsatlar ve imkanlar sunuyoruz. Bu imkanlar bazen bir haftalık, bazen bir aylık bazen ise 3 aylık periyotlar şeklinde olmaktadır. Sizler ise bu zaman dilimi arasına Nakliyat işinizi denk getirebilirseniz, faydalanabiliyorsunuz. Yetişemez veya bu zaman içinde bir nakliye ihtiyacınız olmayacak ise sizler de bu kampanyadan yararlanamıyor, bir nevi kampanya dışı taşımacılık yapıyor olacaksınız.

Gebze Nakliyat, şirketleri böyle bir hizmet veya böyle bir kampanya sunmak istemez, böyle bir durum ile karşı karşıya gelmek istemez ve müşterilerini zor durumda bırakmak özellikle de kampanya konusunda hiç istemez. Bu yüzden bizler de sizleri düşünerek farklı bir indirim düzenledik. Bu fikir makale sonunda bulunan yorum kısmına fikrini ileten bir müşterimizin düşüncesiydi. Bizler de bunu faaliyete, aktif bir hale getirdik.

Gebze Nakliyat - Kampanya Süreleri:2014 Yılı İçinde - 69 Gün

  • 2015 Yılı İçinde - 106 Gün
  • 2016 Yılı İçinde - 140 Gün
  • 2017 Yılı İçinde - 167 Gün
Gebze Nakliyat, firmaları farkı ile sizler de yüklerinizi sigorta güvencesi ve araç takip sistemleri ile taşıyabilir, yükleriniz taşımacılık işlevi boyunca sizlere huzur ve güven sunar. Bu fark ile yüklerinizi adresten adrese taşıtabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir taşımacılığın adresi olduğumuz için yaptığımız her işten sizleri memnun ayırıyor, işimize bağlı ve sadık kalıyoruz. Bu kampanya tablomuz şirket girişlerinde ki tablolar arasında yerini almaktadır. Sadece kendimizi düşünmüyor, alt yapmızın sağlamlığı ile sizlere her geçen seneye oranla daha büyük indirimler ve kampanyalar düzenliyoruz. 2018 Yılı itbari ile bu rakamı 200 ile 250 arasında planlıyoruz. Belli bir tarihler arasında olmamasına da dikkat ediyoruz. Fırsat kaçıran, kampanyadan faydalanamayan müşteri kitlesi görmek istemiyoruz. Bu yüzden her çalışmamızda farklılıklar, her indirimimizde yine sizleri düşünüyoruz. 

2018 Yılı itbari ile şirketimiz 02.03.2018 tarihine kadar toplam 42 gün indirimli hizmet sunmuştur. Bunun 20 tanesi gidiş aracı, 22 tanesi ise dönüş aracı olmaktadır. Bizler hizmet sunmaya, sunduğumuz her hizmette de sizleri memnun görmeye alıştık. Bu alışkanlığımızı bozamaz, yerine farklı adetler getiremeyiz. Gebze Nakliyat, tam 28 yıldır bu anlayış ile çalışıyor ve sizden biri olmayı başarıyor.

Gebze Nakliyat - Çözüm Ortakları

Gebze Nakliyat, şirketimizin kendi içinde çözüm ortakları bulunur. Bu çözüm ortakları ile sorunlu bir iş var ise onu çözümlendirir, taşımacılığını yapar ve ortada ne tür bir sorun var ise onu ortadan kaldırır. Fiyat sorun ise fiyatlar azaltılır, araç sorun ise araç yerine farklı bir araç yönlendirilir. 

Şirket içerisinde bulundurduğumuz departmanlarımızın hepsi ayrı bir görev ile yükümlüdür. Sizlerin daha kaliteli bir hizmet alabilmesi için şirketimiz Gebze Nakliyat, her hizmeti ve her hizmet alanını ayrı tutmuştur. Müşteri temsilcileri, çözüm ortakları, proje çizerlerimiz, araç yönlendirme ekiplerimiz kısacası tüm ekiplerimiz profesyonel ve sertifikalı çalışanlardan oluşmaktadır. Sizler de bu güçlü kadrodan destek almak için veya bilgi almak için erişebilirsiniz. 

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere tüm gün araç yönlendirmesi yapabilen şirketimiz, sizlerden telefon bekler, gelen telefon üzerine araçlar tedarl eder. 

Bilgi talep formu