Projeler

Projeler

Gebze Proje NakliyatGebze Nakliyat, projeli ve organize çalışmalar düzenleyen kurumsal firmalar arasında yerini her zaman korumaktadır. Sadece konumumuz itibari ile Gebze' de değil, Türkiye' nin her ilin de hizmetler sunar. Bu hizmetler, sınırları ve kalitesi ile de kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Başarılı bir hizmet tablosuna sahip olan şirketlerimiz şimdi ise proje alanında yeni bir hizmet ağı açmıştır. Bu hizmet ağı diğer departmanlara göre daha farklıdır. Profesyonellik ve danışmanlık isteyen bu alanımız için de mühendisler tutmaktayız.

Gebze Nakliyat - Projeler

Gebze Nakliyat, hizmetlerini başarı ile tamamlıyor ve tüm çalışmalardan sonra sizlere projeli hizmetleri de sunuyor. Özellikle üzerinde durmak istediğimiz hizmet ise nitelikli proje hizmetimizdir. Bu hizmet sıradan firmalarda bulamayacağınız farklılıklardadır. Bu hizmetlerimizi sektör içerisinde sadece şirketimiz sunmaktadır. Amatör ve orta  seviye olarak yapan firmalar bulunmaktadır. Bu işlemi sadece profesyonel olarak şirketimiz Gebze Nakliyat, yapmaktadır.

Profesyonel ekiplerimizin bulunduğu tek alan proje hizmetleri değildir. Tüm departmanlarımız da profesyonel, sertifikalı ve uzman danışman arkadaşlarımız bulunur. Bir ekip halinde, bir organize şeklinde tüm yükleriniz sorunsuz, sigortalı bir şekilde taşınır. Projeli taşımacılık işlerinde de yine sistemlerimiz, adresten adrese olarak çalışır. Açıklaması ise, yüklerinizi adreslerinizden alıyor, yine adreslerinize teslim ediyor. Sizlere proje kapsamlı hizmetler hakkında bilgiler verelim.

Projeli Taşımacılık:Gebze Nakliyat

  • Gemi Taşımacılığı
  • Rüzgar Gülü Taşımacılığı
  • Kanat Taşımacılığı
  • Geniş Yük Taşımacılığı
  • Ağır Yük Taşımacılığı
  • Lowbed Taşımacılığı
  • Fabrika Taşımacılığı
Gebze Nakliyat, yukarı da bulunan tüm yükler için plan ve proje çiziyor, buna göre istikamet belirleniyor ve taşıma işlemi gerçekleşiyor. Kara düzen olarak yapmıyor, tamamen kontroller eşliğinde yapıyoruz. Aynı zaman da yol arkadaşı dediğimiz escort araçlar ile hem aracın önünden gidiyor, hem de arkasında bulunuyor, yükünüzü ve yolu kontrol ediyoruz. Hızlı ve güvenilir bir proje taşımacılığı için gerekli tüm şartları tamamlıyoruz. 

Bilgi talep formu