Hakkımızda

Hakkımızda

Marmara Bölgesi, Kocaeli iline bağlı olan semtimiz Gebze' de kurulu sistemli ve tam donanımlı bir hizmetin temellerini 1990 yılında attık. Şimdi ki olduğumuz konum ile arasında büyük bir uçurum olan şirketimiz geldiği noktayı unutmuyor, sizler ile arasındaki çizgiyi bozmuyor, aynı hassasiyet ile çalışmalarına, yönlendirmelerine ve hizmetlerine devam ediyor. Bu konum da bulunan şirketimizin ismi GEBZE NAKLİYAT' dır. Şirketimiz bu isim ile Türkiye' nin her bölgesine hizmetler düzenler, bu düzenlemeler üzerine de sizlerden memnuniyet bekler. Şirketimiz yaptığı tüm hizmetlerden emin, titiz olduğundan dolayı her hizmet sonunda müşterilerimize %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyor.
Gebze Nakliyat, firmalarımız ile müşterilerimizin yüklerini adresten adrese, sigorta güvencesi ve araç takip sistemleri ile taşıyor, yüklerinizi adresten alıyor, yine adreslerinize teslim ediyoruz. Şehir içi taşıma işlerinizde firmamız aynı gün teslim ediyor, şehirler arası taşımacılık işlerinizde ise 1 iş günü içerisinde yani 24 saat içerisinde teslim ediyor. Hızlı geliştirilmiş olan bu donanımlı hızlı kargo sistemlerimiz düşük fiyatlar ile hizmetleriniz arasında yer almaktadır. Bu hizmetten faydalanmak istediğiniz zaman çağrı merkezlerimizden bizlere erişim sağlayabilir, bu hizmeti talep ediyorum demeniz yeterli olacaktır. Geriye kalan tüm sorumluluk, tüm yükümlülük şirketimize ait olmaktadır. Sizler ise oturduğunuz yerden bizleri izleyebilirsiniz.

GEBZE NAKLİYAT

Gebze nakliyat
, 1990 yılında kurulan ve 2018 yılına sarsılmadan, hasar vermeden, yapısını bozmadan gelen sayılı firmalar arasında zirve de ki yerini bırakmıyor ve bu alan da tek olduğunu göstermiştir. Bunu sadece bölgesi için değil, tüm Türkiye için göstermeyi başarmış kurumsal şahıs şirketimiz Gebze nakliyat, hizmetlerine ve departmanlarına yenilerini ekleyerek yoluna ve hizmetlerine devam ediyor. Sizler de bu dayanışma, birlik ve beraberliği benimsemiş şirketimiz ile ayrıcalıklı hizmetler alabilirsiniz. 

Her hizmet için ayrı bir departman bulunduran şirketimiz, her departman için de bir seviye belirleyen şirketimizin değerlerine göre tüm departmanlar en düşük 4 yıldıza, en büyük değerlendirmesi ise 5 yıldıza sahip olmaktadır. Bu değerlendirmeler, müşterilerimiz ve anket sonuçlarına göre yapılmaktadır. İşlemlerimiz, taşımacılık faaliyetlerimiz kısacası nakliyat sektörü adına ne var ise şirketimiz tam donanımlı sistemleri ile en düşük fiyata, işlem sırasına göre yüklerinizi taşıyor. Taşımacılık işlerini sizler Gebze nakliyat, firmalarına bırakın ve gerisine karışmayın. Tüm hizmetlerimiz, profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile gerçekleşiyor, bizler de bu saye de üst düzey hizmetleri sizlere sorunsuz bir şekilde sunmuş oluyor, yüklerinizi kaliteli, titiz ve hızlı taşıyoruz. Şirketimize dair ne kadar departman, ne kadar birlik ekibi var ise tümü profesyonel, sertifikalı ve alanında en az 5 yıllık tecrübelidir. Kadrolarımızı bu kadar sağlam, bu kadar güncel ve deneyimli tutarız ki sizlere sunduğumuz hizmetler kaliteli ve üst düzey olsun. Kalite tercihimiz ve hedefimizdir. Sizler için en iyi hizmetleri araştırıyor, keşfediyor ve yine sizlere piyasa fiyatına takdim ediyoruz.

Gebze Nakliyat, firması olarak yaptığımız tüm çalışmalardan işte bu kadar emin, öz güvenli yapıyor ilerletiyoruz ve son olarak sizlere iletiyoruz. Sizler de yorum kısımlarımızdan, sosyal ağ kısımlarımızdan veya Google aracılığı ile sizlere ilettğimiz sayfalardan bizlere öneri, şikayet ve başarı tablomuzu doldurup, bizlere iletebilirsiniz. Tüm fikirleriniz, tüm yorumlarınız bizler için çok değerli olmaktadır. Yanılgıya düşüp yorumlarınızın boşa gideceğini, sizlerin boşa yorulacağını düşünmeyin, çünkü bir müşterimizin fikri ile hızlı kargo sistemlerimizi hizmet olarak sizlere sunmaya başladık.


GEBZE NAKLİYAT 

Bilgi talep formu