Nakliyat Araçları

Nakliyat Araçları

Gebze nakliyat, firmaları olarak bu makalemizde sizlere nakliye araçları hakkında detaylar vereceğiz. Bu detaylar ile sizlerde firmanızı kolay tercih edebilir, sizler için en iyi teklif veren nakliyat şirketini tercih edebilirsiniz. Donanımlı ve sistemli yapılarımız ile tüm sorunlu nakliyeleri ortadan kaldıran şirketimiz profil olarak sizlere en yakın ambar ve nakliyat şirketi olmayı başarmıştır. Kocaeli il merkez bazlı olan hizmetlerimiz ile sizlerin yüklerinizi adreslerinizden alıyor, yeni adreslerinize kadar ulaştırıyoruz. Şehir içi nakliyat işlerinde aynı gün teslimat sunarken, şehirler arası nakliyat işlerinde ise 1 iş günü yani 24 saat içerisinde teslimat garantisi sunuyoruz.

Nakliyat araçlarımızın bizlere sağladığı ayrıcalıkları bizlerde sizlere sunuyoruz. Bu farklılıklar ile alanımızda en iyisi olmayı başardık. Hizmetlerimiz sadece yükünüzü adreslerinizden alıp, yeni adreslere teslim etmek değildir. Tabi ki işin temeli budur ama şirketimiz sadece kurulu bir robot gibi değil, şahsi firmanız gibi sizlere yakından ve bireysel davranır. Kendi firmanızı görmüş ve kendinizi bulduğunuz bir firma olacağından emin olabilirisiniz.

Daha önceleri böyle bir hizmet ile karşılaştınız mı veya daha önce farklı birinden bile olsa böyle bir hizmet duydunuz mu?

Gebze nakliyat, firması olarak emin bir şekilde hayır dediğinizi tahmin ediyoruz. Bu hizmeti ilk olarak şirketimiz sunmaya başlamıştır. Bu hizmetin temel hedefi ise verilen sözlerde durulması ve müşterilerimize sorun yansıltılmamasıdır. Firmamıza yükünüzün ve gideceği yerin tüm detayını veriyorsunuz. Firmamızda sizlere en uygun aracın yönlendirmesini yapıyor. Şehirler arası teslimat süreleri şirket içinde 24 saattir. Bu süreyi aşan nakliye işleri olur ise sizden nakliye bedeli almıyoruz. Kısacası sizden hiçbir ücret talep etmeden yüklerinizi teslim ediyoruz. Bu hizmetten faydalanmak ise artık çok kolay. Diğer dosya evrakları gibi imza imza dolanmanıza, şirketimize gelmenize gerek yoktur. Sadece müşteri hizmetlerimize sözlü imza bırakmanız yeterli olacaktır. 

Örnek; Şirketinizin sunduğu taahütlü teslimat süreli nakliye hizmetinden faydalanmak istiyorum.

Gebze nakliyat, firması buraya kadar gelen talebi alıyor ve gerekli işlemi yapıyor. 
 

Bilgi talep formu