Gebze Nakliyat, Hangi Hizmetleri Kapsar?

Gebze Nakliyat, Hangi Hizmetleri Kapsar?

Gebze Nakliyat, firması tarafına gelen soruları yanıtlıyor. Bugüne kadar şirketimiz 20 yılı aşkın süredir sektörün içerisinde yer alıyor. Bu durumdan en çok bizler ve bizler ile çalışan müşterilerimizin memnuniyetleri yer alır. Yaptığımız tüm projeler ve projeli hizmetler hangi boyutta olursa olsun, bizler için tek önemli unsur sizlerin memnuniyetleridir. Şirket olarak üzerinde hassas durduğumuz nokta memnuniyet ilkesidir. Milyarlarca dolar yatırımlar yapsak dahi, sizleri işlem sonunda memnuniyetsiz görmek tüm projenin boş olduğunun göstergesidir.

GEBZE NAKLİYAT, olarak bunun farkında ve bilincindeyiz. Bu yüzden ülke genelini kapsayan hizmetlerimize biraz daha ağırlık verdik. Bir bölgeye günde ortalama 8 araç çıkışı yapıyorsak, bu rakamı 2 katına çıkardık. 2019 Yılında tüm bölgelere daha özenli, daha dikkatli ve daha profesyonel çalışmalar yapılacaktır. Bunun garantisni şirket temsilcileri olarak söylüyoruz. Bugüne kadar tüm dediklerimizin, sözlerimizin ve projelerimizin arkasında durduk. Vizyon ve misyon ilkesi bizler için her zaman kaçınılmaz nokta oldu. Donanım, sistem ve ekipmanlarımız nakliye stratejisine uygun ve tim standartlara göre de üst seviyedir. Bunun farkında olan onlarca müşterimiz bulunuyor. Bu yüzden miyonluk sevkliyatlarında bile bizleri tercih ediyorlar. Bu durum bizleri gururlandırıyor. Araç açısından geniş ve zengin araç garajlarına sahibiz. Bugün bir müşterimiz Erzurum' dan, Hakkari' den, Sivas' dan, Trabzon' dan, Antalya' dan, İzmir' den kısacası Türkiye' nin 81 ilinden nereden ulaşım sağlar ise sağlasın maksimum 15 dakika içinde talep edilen araçları adreslerine yönlendiriyoruz. Ekiplerimize, uzmanlarımıza, danışmanlarımıza ve sevkiyat amirlerimize bu konu da sonsuz güvenimiz vardır. Bu zamana kadar hiçbir müşterimizi yarı yolda, memnunyietsiz ve yüksek miktarlar ile karşılacağı durumları hep ortadan kaldırdık. Asıl olan sizler ve sizlerin memnuniyet durumlarıdır.

Gebze Nakliyat, aynı zaman da sosyal ortamlar ve Google tarafından da uyumlumuğu tamamlamış köklü tasarım firmasıdır. Hem çalışmalar olarak uygun, hem sistemler olarak başarılı web sitelerimiz üst sıralar da kendine yer bulmaktadır. Bizlere her anlamda her sektör de değer veren tüm birimlere buradan Gebze Nakliyat, firması olarak teşekkürlerimizi takdim ederiz.

Gebze Nakliyat, %40 Nakliyat Kampanyasını Başlattı!

Gebze Nakliyat, firmasını diğer nakliye ve ambar firmalarından ayıran en büyük özellik, sektörün en eski nakliye firması olmasıdır. Bu sektör de yaklaşık 25. yılımızı geri de bıraktık. Her zaman iyi anıldık. Bizleri bu noktaya getiren her zaman sizlere  vermiş olduğumuz değerler oldu. Tüm projeli işlerimizde öncelik sizler oldunuz, yatırımlarımız siz oldunuz. Bu durumdan hiçbir zaman pişmanlık duymadık. Başka bir hizmet sunabilir miydik? Diye hiçbir zaman bir düşünce içerisine girmedik. Sizler varsanız, bizler her zaman daha güçlü vardık, Her zaman yanınızda yer aldık.

GEBZE NAKLİYATSizler ile olan nakliyat birlikteliğimize bir süs ve bir hediye vermek istedik. Bundan sonra GEBZE NAKLİYAT, firması ile yapacağınız 2019 yılı ve 2020 yıllarında sizleri bekleyen %40 nakliyat indirimleri hakim olacaktır. İster bu hakkınızı peş peşe kullanın, isterseniz bu 2 yıl içerisine dağıtarak kullanın. Tüm kullanım hakları tarafınıza aittir. Komple ve parsiyel yük ayrımı yapmıyoruz. Yükünüz parsiyel olursa da aynı hizmeti ve aynı indirmi alıyorsunuz. Komple olduğu zaman da yine aynı imkanlarımızdan yararlanabiliyorsunuz. Gebze Nakliyat, araçlar olarak kendi araçları, piyasa araçları ve kiralık araçları ile çalışır. Bu araç çeşitliliği sizlere sorunsuz hizmet sunmamızdaki en büyük etkenlerden bir tanesidir. Araçlar ne kadar kusursuz ve ne kadar hızlı olursa, sizler de firmamızın ayrıntılı hizmetlerini daha güncel ve kaliteli alırsınız. Sizlere bugüne kadar sunduğumuz hizmetlerden hiçbir zaman ekstra bir ücret talep etmedik. Tüm çalışmalar, tüm donanımlı hizmet anlayışları tarafımıza ait olup, geriye kalan tüm faaliyetler hediyemiz olur. Bu ve tüm hizmetlerimizden memnun kalmadığınız noktalar olur ise rica ile belirtmek isteriz ki bizlere aynı gün içerisinde iletin. Gerekli işlemi hemen aktif hale getirelim.

Gebze Nakliyat, Kocaeli lilin merkezi noktasında yer alır. Bu konumdan tüm Türkiye' ye nakliye alanında destek olur. Bir nakliyat firması olarak diyebiliriz ki Türkiye' nin nakliyat firmasıyız. Bu desteklerimiz sadece nakliyat ile sınırlı değildir. Firmamızdan ambar destekleri de alabilirsiniz. Nakliyat işlemine gösterdiğimiz tüm özen aynı derece de ambar taşımacılığında da geçerlidir. Siz arayın, gerisini profesyonel ekiplerimize bırakın.

Bilgi talep formu