Yük Taşımacılığı

Yük Taşımacılığı

Gebze Nakliyat, şirketimiz piyasa da sektör de ne kadar taşıma türü var ise hepsini üstleniyor ve kendisi gerçekleştiriyor. Bu büyük sorumluluğa giren kurumsal şirketlerimiz bu zamana kadar girdiği tüm projeleri başarı ile noktalandırdı ve her hizmetten müşterilerini memnun bırakmayı başarmıştır. 2018 ve 2019, hatta 2010 yılının teknoloji tasarımlarını şimdiden kaleme ve çalışmalarına alan firmamız, tüm teknolojiyi kendi üzerine uyarlayarak, nakliye seferleri düzenleyecektir. Bu çalışmalara örnek vermek gerekir ise, araç kasalarında canlı ekranlar, bu hizmetin temel noktası ise sizleri memnun bırakmaktır. Bu hizmet sayesinde yükleriniz yeni adreslerine varış gösterene kadar takip edebilleceksiniz. Bu amaçladır ki, yükünüz aktarma olmadan yeni adreslerine ulaşır. 

Yük taşımacılığı iki kelimeden oluşan yarım bir cümle de olsa anlamı evrenseldir. Bir kalemden bir fabrikaya, bir gemiden bir ev eşyasına aklınıza ne kadar malzeme geliyor ise hepsi bu kavramın içine dahil olmaktadır. Bu kavramı tamamen hizmetini sağlamak ise her nakliye firmasının harcı olmamaktadır. Güçlü, sağlam alt yapı ve yıllık tecrübeler ile yapabileceğiniz bu çalışmalar, sizleri her hizmet alanında daha üst seviye ye getirecektir. Sizler en iyi hizmetleri sunmaya uğraşır ve bunu başarırsanız, reklam ve sponsora gerek kalmadan Türkiye' nin en iyi firması olabilirsiniz. Bu hizmetleri bırakır da sadece sponsor ve reklamlara para yatırırsanız hem kuru masraf yapmış olur, hem de başarı elde edemezsiniz.

Yük Taşımacılığı İle Araç Ekipleri

Taşınacak olan yüklerin tümü sadece maddi boyutta olacak diye bir kural ve kanun yoktur. Yükleriniz maddi değere sahiptir, zarar görmesini istemezsiniz. Bir şekilde zarar görürse sigorta tarafından bu hasar ortadan kaldırılıyor, hem de aynı gün sizin tasa edeceğiniz bir durum olmuyor. Bir de bunun ile birlikte manevi değeri yüksek olan eşyalarınız bulunur. Bu eşyalarınız zarar görür ise işte o zaman sigorta da buna kar etmez ve ciddi bir üzüntü ve telaşe içine düşersiniz. 

Gebze NakliyatManevi eşyalar için ayrı bir garajımız bulunur. Bu araçlarımız sadece sizlerin özel eşyaların taşınmasını yapar. Hiçbir yüke gitmeyen bu araçlar, özel eşyalarınızın taşınması için organize edilir, bunun dışında hiçbir şekilde bu araçlara yük yüklenmez. Sizlere geldiklerinde ise araçların farklı olduğunu göreceksiniz. Kasa içi özel donanım ve özel koruma vardır. Yükleriniz yol boyunca bir defa bile oynamadan sağ salim bir vaziyette yeni adresinizde olur. Bu yükleriniz 24 saat içerisinde teslim edilir. Şehir içi ise teslim noktası aynı gün teslim de edilir. Firmamız kısaca belirtmek gerekir ise tüm yüklerinize en uygun ve en kaliteli ile talip durumdadır. Sizler için en iyisi araçlardır, bizler de araçlara özen gösteriyoruz.

Bakımlı, onarımları güncel olan araçlar yüklerinizi tam donanımlı ve tam ekipli olarak taşır. Hiçbir zaman hiçbir işinizi yarım bırakmayan şirketimiz, daha fazla ve üst düzey olmanın yollarını araştırmaktadır. Bu araştırmalar ve teknoloji unsurları tamamen şirketimiz Gebze Nakliyat, bünyesine ait olmaktadır. 

Bilgi talep formu