%50 Nakliye İndirimleri

%50 Nakliye İndirimleri

2018 Yılı itibari ile sizlere genel bir indirimden bahsettik ve yardımcı olduk. Daha önceden bu müjdenin sizlere haberini verdik. Sadece hangi günler ve hangi aylar arasında olacağı belli değildi. 07.05.2018 Tarihi ile kampanya ve indirim tamamen netlik kazandı. Takipçilerimiz ve sosyal hesaplarımızın ücretsiz abonesi olan müşterilerimize, okurlarımıza, takipçilerimize anlık bildirimler gitmektedir. Kampanya ve indirimden ilk takipçilerimiz haberdar olmuştur. Sizlerde şirketimiz hakkında tüm gelişmelerden anlık haberdar olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek işlem iletişim kısmımızdan abone olmak veya sosyal hesaplarımızı takip etmektir. 

Gebze nakliyat şirketimiz temelini müşteri memnuniyetine atmış kurumsal ve kimlikli bir nakliye şirketidir. Komple araçlardan, parsiyel araçlardan kısacası tüm ambar yükleri dahil yüklerinizi koruyor ve istediğiniz özelliklerde araçlar tedarik ediyor. Sistemlerimiz ve düzenlemelerimiz gereği ile bizlerden talep ettiğiniz veya bizlerden beklediğiniz tüm nakliye işlerini şirketimiz uzman personelleri ile yerine getiriyor. Özellikle de kısa zamanda doğru adrese ulaştırımlar sağlıyoruz. Şirketimiz özel şahıs firması olmaktadır. Kurucusu Hüseyin ELEN tarafından inşaası yapılan ve 20 yılı aşkın süredir, bu mesleğin içerisinde olan firmamız, artık ilk konumu ile arasında dünya kadar fark olmasına rağmen değişmeyen tek ilkesi müşteri memnuniyet noktasıdır.

Konum ve şartlar ne olursa olsun firmamız hangi boyuta geçerse geçsin, hiçbir zaman ilkesini bozmaz ve şirket profili dışında bir davranış, hizmet sergirlemez. Herşey düzenli ve sistemli bir şekilde ilerler. Tüm taşıma faktörleri için doğru adreste olduğunuzu bu noktadan bizlerden araçlar isteyebilir, nakliye yükleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Donanımlı ve yapısal uzmanlık alanları ile bizler ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. 

Bir nakliye firmasından daha fazlası ne olabilir? Gebze nakliyat, firmamız bu sorunuzun yanıtını hizmetleri ve çalışmaları ile sunuyor. Cevaplarımız konuşmalar, sergiler, makaleler ile değil, hizmetlerimiz ile emeklerimiz ile yanıt buluyor. Sizlerin dikkat ile tercih ettiği firmamız, sizlere dikkat ile yardım ediyor, araçlar sunuyor. Gebze nakliyat, ile hızlı ve üretici çalışın.

Daha fazla detay, nakliye işinde incelik için kurumsal bir nakliyat firması arıyorsanız, doğru konumda yer alıyorsunuz, demektir.

Komple ve parça yüklerinizin taşımacılığını şirketimiz GEBZE NAKLİYAT üstlenmektedir. Tercih her zaman olduğu gibi yine sizindir.

Bilgi talep formu