Gebze Kamyonet

Gebze Kamyonet

Gebze Nakliyat, kurumsal şirketleri olarak müşterilerimize her alan da yardımcı oluyoruz. Nakliyat, taşıma, yük kontrol, araç takip sistemleri kısacası taşımacılık faktörüne ne etki ediyor ise bizler bunları taşıyor, sunuyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. Kaliteli bir taşımacılık nasıl olur? Diye bizlere sorulacak olursa bu işin en önemli etken, işinizi sevmeniz, işinize bağlı olmanız ve bu iş için ciddi emekler vermenizdir. Bunu başarmanın yolu ise işini sevmekten geçer. Bizler Gebze Nakliyat, yöneticileri olarak diyebiliriz ki sizlerin bizlerden istediği tüm hizmetleri A' dan Z' ye sorunsuz bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Gebze Kamyonet, işi de bu departmanlar arasında yerini alır. Hizmet departmanı olarak da adlandırılabilir. Bu departman sadece kamyonet üzerine tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Sadece kamyonet üzerine kurulu olan bu sistemlerimiz özel yükleriniz için, korunaklı gitmesi ve hızlı teslim edilmesi için kurulmuştur. Asıl hedef ve gerçek gaye burada yüklerin hızlı teslim edilmesidir. Şehir içi özellikle de bu konum da tercih edilen Gebze Kamyonet, şehir içi taşımacılığında yüklerinizi 1 saat içerisinde teslim ediyor. İstanbul Anadolu veya İstanbul Avrupa Yakası için yükleriniz 2 saat içerisinde teslim edimektedir. Bu hızlı yol güzergahını çizen proje çalışanlarımız bu sistemlerini geliştiriyor ve sizlere sunuyor. Gebze Kamyonet projesi GEBZE NAKLİYAT, firmalarına ait olmaktadır. Proje yönetmeliğini şirketimiz üstlenmektedir. 

Özel taşımacılık sistemlerine sahip olan hizmetler piyasa fiyatlarının da alt fiyatlarına hizmetlerinize getirdik. Kamyonet çeşitlerimiz ise garajlarımızda mevcut konumdadır.
Kamyonet Çeşitleri:

  1. Açık Kamyonet
  2. Kapalı Kamyonet
  3. Açık Üstü Kapanır Kamyonet
  4. Kapalı Üstü Açılır Kamyonet
Gebze Kamyonet, hizmetleri tüm kamyonet çeşitlerini kapsamaktadır. Yükünüz için hangi araç uygun ise bunları bizler proje hizmet çalışanları ile keşfedip, yaklaşık 10 dakika içerisinde adreslerinize yönlendiriyoruz. Elimizdeki araçların belli bir kotası yoktur. Bir gün içerisinde istediğiniz kadar araç isteyebilir, yük taşıtabilir, Türkiye geneline seferler düzenleyebilirsiniz. 

Gebze Nakliyat, tam donanımlı ve 0 km kamyonetleri ile yüklerinizi yarı fiyatına taşımaktadır. Yapmanız gereken tek bir işlem vardır. Müşteri hizmetlerimize ulaşarak, Gebze Kamyonet hizmetlerinden faydalanmak istiyorum, demeniz işlem için yeterli olacaktır.

Bilgi talep formu